Algemene projectinformatie Prinses Marijkestraat – Prinses Margrietstraat Loosdrecht
In opdracht van Vecht en Omstreken voert Van Wijk Vastgoedonderhoud onderhoudswerkzaamheden uit aan uw woning. In de week van maandag 29 september 2025 starten wij de werkzaamheden gefaseerd op. De totale doorlooptijd van de werkzaamheden duurt ongeveer acht weken. Onze vaklieden proberen zo min mogelijk overlast te bezorgen maar u zult wel merken dat er gewerkt wordt! Misschien is het wat stoffiger dan normaal. Ook zult u ‘werk-geluiden’ horen.
Bij deze adressen gaan wij aan het werk:
- Prinses Marijkestraat 2-4-6.
- Prinses Margrietstraat 1a-3-5-7-13-17-18-20-21-22-23-25-26-28-29-30-31-32-33-35-39-40-41-42-43-44-45-46-48-50-52-54-56-58-60.
Overlast
Onze vaklieden proberen zo min mogelijk overlast te bezorgen maar u zult wel merken dat er gewerkt wordt! Misschien is het wat stoffiger dan normaal. Ook zult u ‘werk-geluiden’ horen.
Bouwplaats
De bouwplaatsvoorzieningen, zoals een schaftkeet en een toilet plaatsen wij op enkele parkeervakken. Er is dus tijdelijk minder parkeergelegenheid in de buurt. Dit hebben wij in overleg met de gemeente afgestemd.
Steigers: verboden voor onbevoegden
Het is niet toegestaan voor onbevoegden om de steigers te betreden. Zowel tijdens als buiten werktijden. LET OP: Door de steigers is het gemakkelijker om in te breken. Sluit ramen en deuren daarom af.