088 999 50 00

Algemene projectinformatie Flits 1 t/m 27 Loosdrecht

In opdracht van Vecht en Omstreken gaat Van Wijk Vastgoedonderhoud onderhoudswerkzaamheden uitvoeren aan het appartementenblok waar uw woning onderdeel van is. In de week van  maandag 19 februari 2026 starten wij de werkzaamheden gefaseerd. De totale doorlooptijd van de werkzaamheden is ongeveer drie tot vier weken. Dit is afhankelijk van de weersomstandigheden. Onze vaklieden proberen zo min mogelijk overlast te bezorgen maar u zult wel merken dat er gewerkt wordt! Misschien is het wat stoffiger dan normaal. Ook zult u ‘werkgeluiden’ horen.

Bouwplaats

De bouwplaatsvoorzieningen, zoals een schaftkeet en een toilet worden geplaatst op enkele parkeervakken. Er is dus tijdelijk minder parkeergelegenheid in de buurt. Dit hebben wij in overleg met de gemeente afgestemd.  Het is niet toegestaan voor onbevoegden om de steigers te betreden. Zowel tijdens als buiten werktijden.

Steigers: verboden voor onbevoegden

Let op: Door de steigers is het makkelijker om in te breken. Sluit ramen en deuren daarom goed af.

Werkzaamheden uitgevoerd door Van Wijk

Wat gaan wij doen?

  • Vervangen voegwerk van de rollagen (steunberen) en zijkanten tuinmuren inclusief hydrofoberen;
  • Vervangen voegwerk van de raamdorpelstenen;
  • Aanwezige schades aan kozijnen, ramen en deuren herstellen;
  • Schilderwerkzaamheden van houten kozijnen, ramen en deuren;
  • Indien nodig hemelwater afvoeren vervangen/ herstellen;
  • Het vervangen van de bestaande armaturen;
  • Diverse reinigingswerkzaamheden.

Verwacht Wat wordt er van mij verwacht

Wilt u:

  • Een strook van drie meter rondom het gebouw vrijhouden?
  • Losse spullen (tuinmeubilair, barbecues, plantenbakken, vuilnisemmers, fietsen) tijdelijk verplaatsen in de voor- en/ of achtertuin en op de balkons, zodat de gevels goed bereikbaar zijn;
  • Beplanting rondom uw woning snoeien of op onze aanwijzing verwijderen?
  • Voorzichtig zijn en een oogje op uw huisdier(en) houden?
  • Indien van toepassing, de poort naar de achtertuin op ons verzoek openlaten?
  • Vensterbanken leegruimen? Door trillingen van het schuren en frezen kunnen uw spullen namelijk van de vensterbank afvallen.

Tijdens de reinigingswerkzaamheden

  • Bij het reinigen met hogedruk, vragen wij u de ramen, deuren en roosters te sluiten.

Tijdens de schilderswerkzaamheden

  • Het drogen van het schilderwerk duurt een aantal uur (afhankelijk van het weer). Let u op voor uw kleding? Onze schilders plaatsen bordjes om u te waarschuwen.
  • Voor het uitvoeren van de schilderwerkzaamheden vragen wij u toegang te verlenen tot uw tuin en/of balkon. Onze collega’s zullen hiervoor een afspraak met u maken.

Routing/ planning

  • Wij zullen niet gelijktijdig alle werkzaamheden kunnen uitvoeren. Bij aanvang van de werkzaamheden zullen wij u schriftelijk of mondeling verder informeren.

FAQ Veelgestelde vragen

Moet ik thuis blijven?
Wij hebben een aantal keer toegang nodig. Bijvoorbeeld om de deur te schilderen. Wij maken hiervoor een afspraak met u.
Ik ben niet thuis op het afgesproken tijdstip. Wat moet ik doen?
U kunt een nieuwe afspraak maken met teamleider Frank van der Meer. Zijn contactgegevens staan verderop vermeld.
Kan ik mijn schotelantenne door jullie laten verwijderen?
Nee. De schotelantenne moet u zelf verwijderen.
Schade?
Schades graag binnen 48 uur melden bij teamleider Frank van der Meer. Zijn gegevens staan verderop vermeld. Of u kunt het www.vanwijkvgo.nl/evaluatieformulier gebruiken. Wij raden u aan om uw spullen op tijd weg te halen. Wij zijn namelijk niet verantwoordelijk voor de gevolgen als u uw spullen niet weghaalt.
Waar kan ik terecht voor vragen of klachten tijdens de werkzaamheden?
Tijdens het werk kunt u terecht bij teamleider Frank van der Meer, zijn contactgegevens staan verderop vermeld.
Een andere vraag?
Voor vragen over de dagelijkse werkzaamheden, voor eventuele suggesties of problemen over de uitvoering kunt u contact opnemen met teamleider Frank van der Meer, de contactgegevens staan verderop vermeld.

Plattegrond en routing

  • Rood omlijnde woningen: Hier voeren wij werkzaamheden uit.

  • Grijs omlijnde woningen: Hier voeren wij geen werkzaamheden uit.

Afspraak maken?

U kunt een afspraak maken tijdens onze werktijden die zijn als volgt:

Maandag
07.00 - 16.00 uur
Dinsdag
07.00 - 16.00 uur
Woensdag
07.00 - 16.00 uur
Donderdag
07.00 - 16.00 uur
Vrijdag
07.00 - 16.00 uur
Zullen wij u terugbellen?

Contact

Neem direct contact op met teamleider Frank van der Meer.

Klacht of compliment?

Wilt u iets kwijt over het project dat wij hebben uitgevoerd, vul dan op dit hier uw bevindingen in.


U kunt telefonisch een afspraak maken of via onderstaand formulier. Let op, uw afspraak dient nog te worden bevestigd.

Adres(Vereist)
DD slash MM slash JJJJ
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Uw contactpersonen we denken graag mee


Kantoor


Pieter Arians
Projectleider (senior)

Op locatie


Frank van der Meer
Teamleider
Michael Kragten
Uitvoerder
Download de PDF