088 999 50 00

Algemene projectinformatie Vrije Geer 11 t/m 37 Osdorperweg 73-75 Amsterdam.

In opdracht van VvE Oud Sloten en in samenwerking met Het Vastgoedbureau voeren wij onderhoudswerkzaamheden uit. In de week van maandag 20 februari 2023 treffen wij voorbereidingen om werkzaamheden aan het complex uit te voeren. We beginnen met het plaatsen van steigers in de tuinen. In totaal zijn we ongeveer zeven weken aan het werk. Bij onvoorziene (weer)omstandigheden, zou deze periode iets langer kunnen duren. Bij vertragingen brengen wij u schriftelijk op de hoogte.

Onze vaklieden proberen zo min mogelijk overlast te bezorgen maar u zult wel merken dat er gewerkt wordt! Misschien is het wat stoffiger dan normaal, vanwege het schuren. En u zult waarschijnlijk ook ‘werk-geluiden’ horen.

BOUWPLAATS

De bouwplaatsvoorzieningen, zoals een schaftkeet en een toilet plaatsen wij mogelijk op enkele parkeervakken. Er is dus tijdelijk minder parkeergelegeheid in de buurt.

STEIGERS: VERBODEN VOOR BEWONERS

Het is niet toegestaan voor bewoners om de steigers in de tuinen te betreden. Zowel tijdens als buiten werktijden. LET OP: Insluipgevaar. Door de steigers is het gemakkelijker om in te breken. Sluit ramen en deuren daarom secuur af.

VERVANGEN ALUMINIUM KOZIJNEN

Vanuit onze ketenpartner Verweij Houttechniek ontvangt u een brief om een afspraak in te plannen. Deze afspraak is voor het vervangen van de aluminium kozijnen. Deze communicatie gaat direct tussen u als bewoner en Verweij Houttechniek. (Verweij Houttechniek werkt in opdracht van Van Wijk Vastgoedonderhoud).

Werkzaamheden uitgevoerd door Van Wijk

  • Repareren van houtrot en kapotte houten onderdelen;
  • Vervangen van de aluminium kozijnen (Verweij HT);
  • Schilderen van de houten kozijnen en Trespa beplating.

Pas op: NAT

We gaan alle houten delen schilderen. Het drogen van het schilderwerk duurt een aantal uur (afhankelijk van het weer). Past u op voor uw kleding? Onze schilders plaatsen bordjes om u te waarschuwen.

Verwacht Wat wordt er van mij verwacht

Algemeen

  • Een strook van drie meter rondom het gebouw vrijhouden;
  • Balkons en tuinen vrij en toegankelijk maken, denk aan tuinmeubels en tuindecoratie;
  • Beplanting op en tegen de gevels snoeien en/of verwijderen;
  • Toegang tot de balkons en galerijen;
  • Losse spullen, zoals fietsen e.d. tijdelijk weghalen;
  • Niet op de steigers lopen. Insluipgevaar. Door de steigers is het gemakkelijker om in te breken. Sluit ramen en deuren daarom secuur af;
  • Zonwering aan de binnenzijde en buitenzijde verwijderen plus vensterbanken leeg maken.

Tijdens het opbouwen en afbreken van de steigers

  • De steigers komen in u tuin te staan (straatzijde);
  • Blijf zo veel mogelijk binnen om ongelukken te voorkomen. Vraag aan de steigerbouwers of u veilig uw woning kunt verlaten;
  • Parkeer uw auto/fiets/ander vervoersmiddel op voldoende afstand.

FAQ Veelgestelde vragen

Moet ik thuis blijven?
Wij hebben uw hulp een paar keer nodig tijdens het vervangen van de kozijnen, de deur schilderen etc. Wij zullen een afspraak met u maken.
Ik ben niet thuis op het afgesproken tijdstip. Wat moet ik doen?
U kunt een nieuwe afspraak maken met teamleider Stephan Desforges. Zijn contactgegevens staan verderop vermeld.
Schade?
Schades graag binnen 48 uur melden bij teamleider Stephan Desforges. Zijn gegevens staan verderop vermeld. Of u kunt het www.vanwijkvgo.nl/evaluatieformulier gebruiken. Wij raden u aan om uw spullen op tijd weg te halen. Wij zijn namelijk niet verantwoordelijk voor de gevolgen als u uw spullen niet weghaalt.
Waar kan ik terecht voor vragen of klachten tijdens de werkzaamheden?
Tijdens het werk kunt u terecht bij teamleider Stephan Desforges, zijn contactgegevens staan verderop vermeld.
Een andere vraag?
Voor vragen over de dagelijkse werkzaamheden, voor eventuele suggesties of problemen over de uitvoering kunt u contact opnemen met teamleider Stephan Desforges, de contactgegevens staan verderop vermeld.

Plattegrond en routing

  • Rood omlijnde woningen worden werkzaamheden uitgevoerd.
  • Grijs omlijnde woningen worden geen werkzaamheden uitgevoerd.

Afspraak maken?

U kunt een afspraak maken tijdens onze werktijden die zijn als volgt:

Maandag
07.15 - 16.00 uur
Dinsdag
07.15 - 16.00 uur
Woensdag
07.15 - 16.00 uur
Donderdag
07.15 - 16.00 uur
Vrijdag
07.15 - 16.00 uur
Zullen wij u terugbellen?

Contact

Neem direct contact op met teamleider Stephan Desforges.

Klacht of compliment?

Wilt u iets kwijt over het project dat wij hebben uitgevoerd, vul dan hier uw bevindingen in.


U kunt telefonisch een afspraak maken of via onderstaand formulier. Let op, uw afspraak dient nog te worden bevestigd.

Uw contactpersonen we denken graag mee


Kantoor


Erik van den Berk
Junior projectleider

Op locatie


Stephan Desforges
Teamleider

Opdrachtgever


Download de PDF