Algemene projectinformatie Suchtelen van der Haarestraat 337 t/m 363 & Hoekenes 51B1 t/m 51B2 Amsterdam
In opdracht van Stadgenoot voeren wij onderhoudswerkzaamheden uit aan de buitengevels. In de week van maandag 8 mei 2023 treffen wij voorbereidingen om werkzaamheden aan het complex uit te voeren. We beginnen met het plaatsen van steigers. In totaal zijn we ongeveer zes weken aan het werk. Bij onvoorziene (weer)omstandigheden, zou deze periode iets langer kunnen duren. Bij vertragingen brengen wij u schriftelijk op de hoogte.
Onze vaklieden proberen zo min mogelijk overlast te bezorgen maar u zult wel merken dat er gewerkt wordt! Misschien is het wat stoffiger dan normaal, vanwege het schuren. En u zult waarschijnlijk ook ‘werk-geluiden’ horen; het herstellen van de voegen is een luidruchtige klus.
BOUWPLAATS
De bouwplaatsvoorzieningen, zoals een schaftkeet en een toilet plaatsen wij op enkele parkeervakken. Er is dus tijdelijk minder parkeergelegeheid in de buurt.
STEIGERS: VERBODEN VOOR BEWONERS
Het is niet toegestaan voor bewoners om de steigers te betreden. Zowel tijdens als buiten werktijden. LET OP: Insluipgevaar. Door de steigers is het gemakkelijker om in te breken. Sluit ramen en deuren daarom secuur af.