088 999 50 00

Algemene projectinformatie Pijlkruid 1 t/m 23 Kockengen

In opdracht van Vecht en Omstreken gaat Van Wijk Vastgoedonderhoud onderhoudswerkzaamheden uitvoeren aan uw woning. In de week van 23 oktober 2023 starten wij met de voorbereidingen van deze werkzaamheden en zullen circa ongeveer vijf weken aan het werk zijn.

Bij onvoorziene (weer)omstandigheden, zou deze periode iets langer kunnen duren. Bij vertragingen brengen wij u schriftelijk en/ of mondeling op de hoogte.

Onze vaklieden proberen zo min mogelijk overlast te bezorgen maar u zult wel merken dat er gewerkt wordt! Wij zullen u vragen om een aantal momenten thuis te zijn en misschien is het wat stoffiger dan normaal. Ook zult u waarschijnlijk ‘werk-geluiden’ horen.

Bouwplaats

De bouwplaatsvoorzieningen, zoals een schaftkeet en een toilet, plaatsen wij op enkele parkeervakken in de buurt. Er is dus tijdelijk minder parkeergelegeheid.

 Steigers: verboden voor bewoners

Het is niet toegestaan voor bewoners om de steigers te betreden. Zowel tijdens als buiten werktijden. LET OP: Insluipgevaar. Door de steigers is het gemakkelijker om in te breken. Sluitramen en deuren daarom secuur af.

Werkzaamheden uitgevoerd door Van Wijk

  • Reinigingswerkzaamheden (stalen hekwerken, betonnen oppervlakken en kunststof panelen);
  • Vervangen van de verlichting in algemene ruimtes;
  • Herstel van houtrot aan de houten kozijnen, ramen en deuren;
  • Schilderwerkzaamheden aan de houten kozijnen, ramen en deuren (exclusief raamkozijn naast de toegangsdeur van uw woning);
  • Aanbrengen van vloercoating op alle onbehandelde balkon- en galerijenvloeren.

Verwacht Wat wordt er van mij verwacht

Algemeen, wilt u:

  • Een strook van drie meter rondom het gebouw vrijhouden?
  • Losse spullen (tuinmeubilair, barbecues, plantenbakken, vuilnisemmers, fietsen) tijdelijk weghalen?
  • Beplanting rondom het gebouw snoeien en/of verwijderen?
  • Voorzichtig zijn? En een oogje op uw huisdier(en) houden?
  • Niet op de steigers lopen. Steigers maken het voor insluipers/inbrekers gemakkelijker om bij uw woning te komen. Vergeet niet om uw woning en ramen goed af te sluiten.

Bij schilderwerkzaamheden:

  • Vensterbanken leegruimen. Door trillingen van het schuren en frezen kunnen uw spullen namelijk van de vensterbank af vallen;
  • Het drogen van het schilderwerk duurt een aantal uur (afhankelijk van het weer). Past u op voor uw kleding? Onze schilders plaatsen bordjes om u te waarschuwen.

Tijdens het opbouwen en afbreken van de steigers:

  • Blijf zo veel mogelijk binnen om ongelukken te voorkomen. Vraag aan de steigerbouwers of u veilig uw woning kunt verlaten;
  • Parkeer uw auto/fiets/ander vervoersmiddel op voldoende afstand.

FAQ Veelgestelde vragen

Moet ik thuis blijven?
Wij hebben uw hulp een paar keer nodig. Bijvoorbeeld om de deur te schilderen of de onderhoudsbeurt aan de ramen uit te voeren. Wij zullen een afspraak met u maken.
Ik ben niet thuis op het afgesproken tijdstip. Wat moet ik doen?
U kunt een nieuwe afspraak maken met uitvoerder Michael Kragten. Zijn contactgegevens staan verderop vermeld.
Schade?
Schades graag binnen 48 uur melden bij uitvoerder Michael Kragten. Zijn gegevens staan verderop vermeld. Of u kunt het www.vanwijkvgo.nl/evaluatieformulier gebruiken. Wij raden u aan om uw spullen op tijd weg te halen. Wij zijn namelijk niet verantwoordelijk voor de gevolgen als u uw spullen niet weghaalt.
Waar kan ik terecht voor vragen of klachten tijdens de werkzaamheden?
Tijdens het werk kunt u terecht bij uitvoerder Michael Kragten, zijn contactgegevens staan verderop vermeld.
Een andere vraag?
Voor vragen over de dagelijkse werkzaamheden, voor eventuele suggesties of problemen over de uitvoering kunt u contact opnemen met uitvoerder Michael Kragten, de contactgegevens staan verderop vermeld.

Plattegrond en routing

  • Rood omlijnde woningen worden geschilderd.
  • Grijs omlijnde woningen worden niet geschilderd.

Afspraak maken?

U kunt een afspraak maken tijdens onze werktijden die zijn als volgt:

Maandag
07.00 - 16.00 uur
Dinsdag
07.00 - 16.00 uur
Woensdag
07.00 - 16.00 uur
Donderdag
07.00 - 16.00 uur
Vrijdag
07.00 - 16.00 uur
Zullen wij u terugbellen?

Contact

Neem direct contact op met uitvoerder Michael Kragten.

Klacht of compliment?

Wilt u iets kwijt over het project dat wij hebben uitgevoerd, vul dan hier uw bevindingen in.


U kunt telefonisch een afspraak maken of via onderstaand formulier. Let op, uw afspraak dient nog te worden bevestigd.

Uw contactpersonen we denken graag mee


Kantoor


Pieter Arians
Projectleider

Op locatie


Michael Kragten
Uitvoerder
Download de PDF