Algemene projectinformatie Krugerstraat 5 t/m 27 & De La Reijstraat 1 t/m 3 & Albert Luthulistraat 6 t/m 26 Amsterdam
In opdracht van VvE Krugerstraat-De La Reystraat-Albert Luthilistraat voeren wij onderhoudswerkzaamheden uit aan de achtergevels van het gebouw waar u woont. In de week van maandag 28 augustus 2023 treffen wij voorbereidingen om de werkzaamheden uit te voeren. We beginnen met het plaatsen van steigers aan de achtergevels (zie plattegrond/routing). In totaal zijn we ongeveer drie maanden aan het werk. Bij onvoorziene (weer)omstandigheden, zou deze periode iets langer kunnen duren. Bij vertragingen brengen wij u schriftelijk op de hoogte. Onze vaklieden proberen zo min mogelijk overlast te bezorgen maar u zult wel merken dat er gewerkt wordt! Misschien is het wat stoffiger dan normaal, vanwege het schuren. En u zult waarschijnlijk ook ‘werk-geluiden’ horen.
Bouwplaats
Onze bouwplaats (voor materiaalopslag, een schaftkeet, toilet en vuilcontainer) bouwen wij op enkele parkeervakken. Er is gedurende de werkzaamheden dus minder parkeergelegenheid.
Steigers: verboden voor bewoners
Het is niet toegestaan voor bewoners om de steigers te betreden. Zowel tijdens als buiten werktijden. LET OP: Insluipgevaar. Door de steigers is het gemakkelijker om in te breken. Sluit ramen en deuren daarom goed af.